WoT - Prase/Svině diskusní forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoT - Prase/Svině diskusní forum

Kdo nechrochtá s námi, chrochtá proti nám...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Odpočívej v pokoji Choceňáku
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptySat 16 Dec 2023 - 14:38 pro Rejnok1

» Diskuse All in one
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptySun 4 Dec 2022 - 14:34 pro bobekPL

» Heatnews - pozvánka
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptySun 13 Mar 2022 - 10:32 pro bobekPL

» Filmove okenko pana Toileta!
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 25 Oct 2021 - 19:34 pro bobekPL

» Kulturní okénko
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyThu 14 Jan 2021 - 15:30 pro bobekPL

» Hry zdarma
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 16 Oct 2020 - 15:49 pro bobekPL

» Inženýr Toilet glosuje aktuální dění!
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyWed 5 Aug 2020 - 17:50 pro bobekPL

» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyThu 16 Jul 2020 - 19:51 pro MSG Protector

» Novinky, akce a zajímavosti z různých zdrojů k WoT
Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyTue 14 Apr 2020 - 18:33 pro Rejnok1

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Diskuse k oficiálnímu foru WoT

Goto down 
+30
Karaya12
bobekPL
Stary_Medved
Rollhoff
gurp33
UglyMonkey
tankozrout-ban
DJDavecz
TigerPhantom
Valetol74
Stryc70
blahic123
rocky23balboa
PIGsaurus
gadds
socanek
Targat
medomed
deckerin
romikuscz
Steve_Reve
BURNES
Prasor
SoundeluxCZ
Quickyprd
DrtikolRomi
Selway
Elnorka
chocenak
Rejnok1
34 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorZpráva
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyThu 29 May 2014 - 19:06

Za ty linky se omlouvám, ale nenašel jsem to tady, jak to zrušit, jinak bych to už udělal...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
romikuscz
Sele
Sele



Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 29. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyThu 29 May 2014 - 22:55

Kluci todle je dobre na interni komunikaci, ale utikame z boje jako podsvinky.

Ja osobne bych vytvoril novy topic v OFF-topicu, odkaz bych umistnil na prvni stranu naboraku. Ala chcete s nami komunikovat .... diky kazdodenimu spamu bychom stejne byli stale videt .....
Nyni vime cemu se vyvarovat ale pejsek a kocicka..... a muzeme jet dale.
Návrat nahoru Goto down
deckerin
Zygota
Zygota
deckerin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 6:23

chocenak napsal:
Právě taky stahuju WT-čko. Snad mi to půjde.... tam jsou taky prasata?  pig 

Pokud myslíš nároky na PC a wotko Ti jede...tak WT GF Ti pojede cca o 30% líp.

Dopručuju zkusit i letadla....

Prasím už jen ve WT...do klanu se musíš přihlásit ve hře....volných míst je tam dostatek.
Návrat nahoru Goto down
chocenak
Podsvinče
Podsvinče
chocenak


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 28. 05. 14
Location : kupodivu Choceň

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 6:47

Tak jsem to zkusil a jsem z toho WT volajaký zmetěný... Propracoval jsem se k jedný bitvě, na minimapě jsem se ani neviděl, jak byla mrňavá, zabil mě ani nevím kdo a bitva pro mě trvala cca 1 minutu... ale to se podá... snad  Laughing 
Návrat nahoru Goto down
deckerin
Zygota
Zygota
deckerin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 7:10

chocenak napsal:
Tak jsem to zkusil a jsem z toho WT volajaký zmetěný... Propracoval jsem se k jedný bitvě, na minimapě jsem se ani neviděl, jak byla mrňavá, zabil mě ani nevím kdo a bitva pro mě trvala cca 1 minutu... ale to se podá... snad  Laughing 

Ale co je nejdůležitější?? No že jsi se královsky bavil. cheers king 
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 7:11

A seš si tím jistej?
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
DrtikolRomi
Zygota
Zygota
DrtikolRomi


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 14
Age : 48
Location : Pardubice

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 7:19

romikuscz napsal:
Kluci todle je dobre na interni komunikaci, ale utikame z boje jako podsvinky.

Ja osobne bych vytvoril novy topic v OFF-topicu, odkaz bych umistnil na prvni stranu naboraku. Ala chcete s nami komunikovat .... diky kazdodenimu spamu bychom stejne byli stale videt .....
Nyni vime cemu se vyvarovat ale pejsek a kocicka..... a muzeme jet dale.


Já bych s tím teda vůbec nepočítal. Jestli si někde něco založíš, tak to bude mít trvanlivost několik minut, než to bude smazané. Prostě nás chtějí donutit používat vlastní diskuzní forum a nic s tím neuděláš. Ale jestli si myslíš, že nemám pravdu, zkus nejprve poslat PMko CE nebo Ellendway. Uvidíš, jak se s nimi na dané téma domluvíš.... respektive nedomluvíš;-) Tohle prostě nelze vyhrát a spamováním či zakládáním vláken jinde je ještě víc naštveš a utvrdíš v tom, že udělali "správnou" věc (z jejich pohledu).
Návrat nahoru Goto down
deckerin
Zygota
Zygota
deckerin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 7:24

To byla ironie parybko....je mě jasný, že to zahradníka nebavilo. albino Člověk tam musí zapomenout na to jak funguje wot a co se ve wotku naučil. Z počátku mě to taky připadlo o hodně složitější....ale už teď vím...že z mýho pohledu je to lepší hra jak wot.
Návrat nahoru Goto down
SoundeluxCZ
Podsvinče
Podsvinče
SoundeluxCZ


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 29. 05. 14
Age : 47
Location : Praha

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 7:47

scrooge napsal:
SoundeluxCZ napsal:
MagorEvil



Tenhle nick jsem mu vymyslel ja, nechtel by sis vymyslet nakej svuj? Very Happy Very Happy

Opraveno, ale uznávám, nicmoc....... pozdějii zkusím lepšejší.................. napadlo mě z mimo(ňů) velezadek či veleprd Evil, ale je to moc dlouhý a bez drajvu  What a Face

jinak Deckerin............... dobře ty na ofic foru...... dávám ti 15 minut, do smazání  sunny

deckerin napsal:
To byla ironie parybko....je mě jasný, že to zahradníka nebavilo. albino Člověk tam musí zapomenout na to jak funguje wot a co se ve wotku naučil. Z počátku mě to taky připadlo o hodně složitější....ale už teď vím...že z mýho pohledu je to lepší hra jak wot.

no letadla jsou super, zatím většinou lítám, ale u tanků je vidět, že je to ještě hodně nedodělaný. Pohyb tanků v prostoru je prostě špatný, a ať mi nikdo netvrdí, že je to reálný...... to vypadá jako když jedu po namydlenej kočičích kostkách a ještě na sánkách...... obzvlášt v kontrastu s pomalým( a právěže reálnějším) otáčení věže.
Ale abych taky pochválil, nejlepší věc, která podle mě dělá hratelnost, je absence seznamů nepřátel a jejich aktuální vozový park....... ta nejistota akceleruje herní zážitek do jine dimenze a já doted nevím, proč WoT-ko tudle jednoduchou věc nemá. Nebo aspon tu feature jako z CW, kdy se ti zobrazují nepřátelé postupně jak se spotují. Takhle už při odpočtu můžeš predikovat, kdo kam a jak a hlavně všichni ti xvm-kaři už plaší jak je všechno v prdeli. Na druhou stranu, Wt-čko mi zatím přijde něco jako "multisingleplayer" hra a chybí mi moje větší schopnost/možnost v kooperaci s ostatními. Tady jak sou velký mapy a nepovedená minimapa, vůbec netuším, co mají spoluhráči za lubem a jestli jim můžu nějak pomoct, případně oni mě.

kurva....... rejžo, nejsem dlouhej ????
Návrat nahoru Goto down
deckerin
Zygota
Zygota
deckerin


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 30. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 8:32

SoundeluxCZ napsal:


jinak Deckerin............... dobře ty na ofic foru...... dávám ti 15 minut, do smazání  sunny


Jojo už mám jedno varování.... cheers

Do psí bolavé prdele na to ofiko už se nedá vůbec nic napsat aniž by to smazali Ti vyjebaní čistí emilové nebo jak se ten kokot malej opruzenej v medu namočenej jmenuje....a já se divím, že tam nikdo nepíše...takovej prdel topic to byl. Sad 
Návrat nahoru Goto down
Prasor
Zygota
Zygota
Prasor


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 29. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 11:58

chocenak napsal:
Tak jsem to zkusil a jsem z toho WT volajaký zmetěný... Propracoval jsem se k jedný bitvě, na minimapě jsem se ani neviděl, jak byla mrňavá, zabil mě ani nevím kdo a bitva pro mě trvala cca 1 minutu... ale to se podá... snad  Laughing 

Dej si ty tutoriály, myslím že je za to nějaký zlato a něco tě to naučí. ;-)
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 12:09

deckerin napsal:
SoundeluxCZ napsal:


jinak Deckerin............... dobře ty na ofic foru...... dávám ti 15 minut, do smazání  sunny


Jojo už mám jedno varování.... cheers

Do psí bolavé prdele na to ofiko už se nedá vůbec nic napsat aniž by to smazali Ti vyjebaní čistí emilové nebo jak se ten kokot malej opruzenej v medu namočenej jmenuje....a já se divím, že tam nikdo nepíše...takovej prdel topic to byl. Sad 

Takle to dopada kdyz das pravomoce nekoku s malym curakem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
medomed
Zygota
Zygota
medomed


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 20:50


ten kokot malej opruzenej v medu namočenej
 [/quote]
Ehm....
Návrat nahoru Goto down
chocenak
Podsvinče
Podsvinče
chocenak


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 28. 05. 14
Location : kupodivu Choceň

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyFri 30 May 2014 - 21:07

čau mede  santa 
Návrat nahoru Goto down
BURNES
Podsvinče
Podsvinče
BURNES


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 29. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 2:25

CHROCHT koukam na ofiko fórum a co mé staré prasečí oči nevydí při náboru se přihlásil jen JEDEN ? nebo tam zase zařádil VIR ?
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 6:35

Vypada to, ze se prihlasil jen jeden. A myslim, ze vsichni vime, kdo za to muze.
Návrat nahoru Goto down
Targat
Zygota
Zygota
Targat


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 06. 14
Age : 43
Location : Žilina, Slovensko

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 10:00

Moze za to klasicky fakt, ze forum uz nie je UP, a kto ho chce najst - o nom bud musi vediet, alebo ho musi aktivne hladat. Inak - teraz je tam zasa par ziadaniek, co som pozeral Smile
Btw - ja som ten jeden Very Happy ghghgh, to se mi libit - The One Targi Very Happy

Dont panic - dovleciem k prasatkum este schopneho kamosa co bohuzial v Nedelu nemohol byt ani trosililinku na PC Smile
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 10:15

Targat napsal:
som panic

Vaz slova Very Happy Clovek z Tvyho postu vymaze jen nekolik malo slov a co vznikne Very Happy Za tenhle trik by se nestydel ani David Copperfield Very Happy  geek 
Návrat nahoru Goto down
Targat
Zygota
Zygota
Targat


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 06. 14
Age : 43
Location : Žilina, Slovensko

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 10:23

scrooge napsal:
Targat napsal:
som panic

Vaz slova :DClovek z Tvyho postu vymaze jen nekolik malo slov a co vznikne :DZa tenhle trik by se nestydel ani David Copperfield Very Happy geek 


Tak takto luxusne by to nedokazal prekrutit a zcenzurovat ani CistyZlo z nemenovaneho ex-oficialneho fora Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 10:27

Nezapomínej, že Prasátka dokáží všechno na světě. Jen jsou líné, aby dokázaly, že to dokážou...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 12:51

Targat napsal:
Tak takto luxusne by to nedokazal prekrutit a zcenzurovat ani CistyZlo z nemenovaneho ex-oficialneho fora Very Happy

..určite máš na mysli entitu menom ClearEvir  clown 
Návrat nahoru Goto down
medomed
Zygota
Zygota
medomed


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 30. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyMon 2 Jun 2014 - 16:15

chocenak napsal:
čau mede  santa 
Nazdar zahradník, ako sa darí rododendronom?
Návrat nahoru Goto down
SoundeluxCZ
Podsvinče
Podsvinče
SoundeluxCZ


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 29. 05. 14
Age : 47
Location : Praha

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyTue 3 Jun 2014 - 14:22

medomed napsal:
chocenak napsal:
čau mede  santa 
Nazdar zahradník, ako sa darí rododendronom?

no takhle, hybaj alou pro hrábě a motyku. I jako exprase můžeš přiložit pahnát k dílu.  bounce 
Návrat nahoru Goto down
socanek
Sele
Sele
socanek


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 28. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyWed 4 Jun 2014 - 7:28

Tak timto prohlasuju, ze soucasni moderatori jsou proste banda kokotu.....
Návrat nahoru Goto down
Selway
Podsvinče
Podsvinče
Selway


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 05. 14
Age : 44

Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 EmptyWed 4 Jun 2014 - 7:32

Určitě si tím něco kompenzujou ...... jo a ještě nám záviděj jak máme zakroucené ocásky. geek 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse k oficiálnímu foru WoT
Návrat nahoru 
Strana 2 z 25Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoT - Prase/Svině diskusní forum :: Diskuse all in one :: Vseobecná diskuse-
Přejdi na: