WoT - Prase/Svině diskusní forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoT - Prase/Svině diskusní forum

Kdo nechrochtá s námi, chrochtá proti nám...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Odpočívej v pokoji Choceňáku
Patri ARTY do hry? EmptySat 16 Dec 2023 - 14:38 pro Rejnok1

» Diskuse All in one
Patri ARTY do hry? EmptySun 4 Dec 2022 - 14:34 pro bobekPL

» Heatnews - pozvánka
Patri ARTY do hry? EmptySun 13 Mar 2022 - 10:32 pro bobekPL

» Filmove okenko pana Toileta!
Patri ARTY do hry? EmptyMon 25 Oct 2021 - 19:34 pro bobekPL

» Kulturní okénko
Patri ARTY do hry? EmptyThu 14 Jan 2021 - 15:30 pro bobekPL

» Hry zdarma
Patri ARTY do hry? EmptyFri 16 Oct 2020 - 15:49 pro bobekPL

» Inženýr Toilet glosuje aktuální dění!
Patri ARTY do hry? EmptyWed 5 Aug 2020 - 17:50 pro bobekPL

» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...
Patri ARTY do hry? EmptyThu 16 Jul 2020 - 19:51 pro MSG Protector

» Novinky, akce a zajímavosti z různých zdrojů k WoT
Patri ARTY do hry? EmptyTue 14 Apr 2020 - 18:33 pro Rejnok1

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Patri ARTY do hry?

Goto down 
+10
Rollhoff
Quickyprd
chocenak
JackFlash87
tankozrout-ban
MSG Protector
Steve_Reve
TigerPhantom
Lachtan44
Rejnok1
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Muslite si, ze arty patri do hry World of TANKS?
Ano
Patri ARTY do hry? Vote_lcap52%Patri ARTY do hry? Vote_rcap
 52% [ 13 ]
Ne
Patri ARTY do hry? Vote_lcap40%Patri ARTY do hry? Vote_rcap
 40% [ 10 ]
Nevim
Patri ARTY do hry? Vote_lcap4%Patri ARTY do hry? Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Je mi to jedno
Patri ARTY do hry? Vote_lcap4%Patri ARTY do hry? Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Celkem hlasů : 25
 

AutorZpráva
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 12:55

V topicu Sniperske rekordy de rozjela velice ploda a uzitecna diskuze na tema arty. A protoze jsme slusna prasata, nebudeme zasirat topic puvodni a zalozime si na to vlastni!
Abych vyjadril svuj skromny nazor, musim rict, ze za me arty do hry rozhodne NEPATRI. Duvodu pro tento nazor mam hned nekolik:
1. Neni fer vuci slusnym lidem, aby na ne nekdo strilel z druhyho konce mapy a k mireni pouzival NASA satelit.
2. Kdyz je v bitve moc artyn (cti vic nez nula), akorat to hru zbytecne zpomaluje, moc se kempi a jelikoz arty maji malo hp, neni ani do ceho strilet.
3. Kdyz chce nekdo hrat World of Tanks, tak at proboha hraje s tankama nebo aspon s TDckama.

Secteno podtrzeno, arty playeri jsou velici poserove, kteri si sve mindraky z realneho zivota vybiji na nevinnych lidech ve hre. Ja osobne bych s nekym takovym do hospody nikdy nesel.
Poznamka na konec: Jako arty playera beru hrace, ktery ma se scumbag strojema nahrano vic nez 15% vsech bitev.

Tesim se na velice plodnou diskusi, ikdyz me stejne zajima jen muj nazor.

PS: Jako zaprisahly arty hater davam report kazdemu, kdo me zabije s artynou a tuto taktiku doporucuji kazdemu.
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 13:02

Já si zase naopak myslím, že arty do hry patří. Veškeré tvé argumenty směřují jen k tomu, že ty artyny nehraješ. Dokáže mě nasrat, když mě arty trefí a zhasne na ránu, to přiznávám, ale na druhou stranu nic ti nebrání, abys ji taky hrál. Takže za mě je to OK. Zpestřuje hru a pro cigány je zdrojem kovu, když ji kdokoli najde...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 13:54

Ano, nehraju je. Hrat arty ve WoT je asi jako hrat GTA jenom proto, abych tam sel do casina a hral automaty.
A tvrdit, ze mi nic nebrani, abych je hral, bych prirovnal k tomuhle: V mym meste, kde prozatim bydlim, je velky mnozstvi ciganu a drtiva vetsina z nich se chova jak simpanzi v pralese. Serou tim normalni lidi, serou tim i me. Podle tvoji logiky bych se taky mel chovat jak simpanz a srat normalni lidi, protoze mi v tom nic nebrani. Uplne stejne mi ale nic nebrani vzit muj Grand Power a jit to s nima vyresit. Ani jedno z toho jsem zatim neudelal a ani to neudelam...
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 14:12

SRABE

 afro 
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 14:17

Ja arty nehraju....
Návrat nahoru Goto down
Lachtan44
Zygota
Zygota



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 07. 14

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 15:20

To jsou silný řeči. Všichni na artyny nadávají, a pak jsou rádi, když jim artyna zachrání prdel...
Návrat nahoru Goto down
TigerPhantom
Podsvinče
Podsvinče
TigerPhantom


Poèet pøíspìvkù : 402
Join date : 03. 07. 14
Age : 22
Location : piva bych si loknul, ale tion nepiju

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 15:25

ona nejaka takova existuje?
Návrat nahoru Goto down
http://to.co.me.zajima
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 15:30

Kdybych se mel podivat na poslednich 1000 replayu a spocitat, kolikrat mi artyna zachranila prdel, stacila by mi na to ruka vyslouzilyho drevorubce. Zato ldybych mel ze stejnyho vzorku bitev zjistit, kolikrat mi nakej retard, co se sotva umi podepsat, zbytecne zkazil hru, potreboval bych na to kalkulacku.
Pomer okamziku, kdy me arty zachrani a kdy mi zkazi hru je cca 1:40, mozna vetsi...
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 15:49

..mno, pokiaľ ťa zabíjajú vlastné artiny, tak si asi na nich hnusný :DDD
..pokiaľ ťa strelí enemák, tak je to v poriadku, je to jeho povinnosť, takže hru nekazí.  Twisted Evil 
**
Nejdem ti brať tvoj názor na arty, ani sa ho snažiť zmeniť, ani ti oponovať, už podľa tvojho postoja vidieť, že veškerá argumentácia sa bude míňať učinkom a aby som hatoval kolegu prasátko a celkom slušného hráča - nemá význam, kor tým, že spolu niekedy môžeme hodiť čatičku a ja ti to s artoškou vysvetlím. :DDD
Ale napríklad taký Parybka jedna by mohol potvrdiť, že napríklad na mape Severozápad bola moja leFka jeho KV-220 celkom slušnou oporou a apoň raz mu tú prdel zachránila...


Návrat nahoru Goto down
TigerPhantom
Podsvinče
Podsvinče
TigerPhantom


Poèet pøíspìvkù : 402
Join date : 03. 07. 14
Age : 22
Location : piva bych si loknul, ale tion nepiju

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 15:52

nedavno jsem zazil nasi artinu ktera sebrala max 50 100 skoro vsechny HP hned jak mela nabito
Návrat nahoru Goto down
http://to.co.me.zajima
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 15:57

eSPerino napsal:
..mno, pokiaľ ťa zabíjajú vlastné artiny, tak si asi na nich hnusný :DDD
..pokiaľ ťa strelí enemák, tak je to v poriadku, je to jeho povinnosť, takže hru nekazí.  Twisted Evil 
**
Nejdem ti brať tvoj názor na arty, ani sa ho snažiť zmeniť, ani ti oponovať, už podľa tvojho postoja vidieť, že veškerá argumentácia sa bude míňať učinkom a aby som hatoval kolegu prasátko a celkom slušného hráča - nemá význam, kor tým, že spolu niekedy môžeme hodiť čatičku a ja ti to s artoškou vysvetlím. :DDD
Ale napríklad taký Parybka jedna by mohol potvrdiť, že napríklad na mape Severozápad bola moja leFka jeho KV-220 celkom slušnou oporou a apoň raz mu tú prdel zachránila...



Parybka to potvrzuje.  Razz Laughing 
Prostě pokud jede četa a je dobrý artynář, tak se hraje mnohem lépe. Víš, že mnohdy stačí nasvítit a bum...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:09

Kdyz se hraje s arty v cete, tak se tak nejak pocita, ze se spoluhraci budou krejt. Pokud teda nehrajete s PIGsaurem, kterej jede s artynou do prvni linie na zpatecku.

Dam tady priklad co se mi nedavno stal. Hraju Leopard 1 na Westfieldu, vyjedu nahoru k vesnici chvili tam strilim, pak se rozsvitim, tak couvam z kopce dolu a klickuju. Najednou mi prileti rana od GC Conquerora za full hp. Jestli teda nekomu pripada, ze mi ten hrac nezkazil hru, tak uz nevim.
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:14

A ty nekazíš hru soupeři, když mu trefíš na první dobrou ammorack?
nebo mu na kopci sundáš pás a tví spolubojovníci ho dorazí za dvě tři vteřiny?
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:19

Na prvni dobrou ammorack? Kolikrat se to stane v porovnani s instakillem od arty?
A navic kdyz neco z toho co pises udelam, udelam to z normalniho stroje, kterej nestrili ze satelitu pres 4 kopce a 20 baraku, a kterej musi na nepritele videt, aby mu moh neco takovyho udelat.
Todle vsechno by se dalo jednoduse vyresit, kdyby artyny mirily jenom podle minimapy..
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:32

To je prostě pořád dokola. Taky arty nemám rád, ale prostě patří do hry, je její součástí.

Jinak si v rámci stejného myšlení můžeš říct, že jediná zábavná a spravedlivá hra byl Karl, všichni měli stejnou posádku a průraznost. Přijde mi to stejné jako ti, co brečí, že je trefíš goldem... Jsou součástí hry stejně jako Arty... Zdá se ti KV1S OP, kup si ho a hrej ho, zdá se ti arzy OP, kup si ji a hrej ji...
Nic víc k tomu asi není co dodat...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:39

Kdyz je OP nakej tank, da se proti nemu vzdycky nejak zahrat a vyuzit naky jeho slabiny k porazeni. Ale vysvetli mi, jak mam hrat proti nekomu, kdo je na druhy strane mapy, kde na nej ani nedostrelim a kdyz uz se k nemu treba probojuju, tak se utopi jak nejvetsi zmrd?
Ja tady nerikam nic o tom, ze chci spravedlivou hru, kde budou vsechny tanky stejny... Ja jenom chci, aby ve hre nebyla banda jednorukejch banditu, ktery bojujou jak poserove a ani nemaj odvahu, aby se ti pak postavili tvari v tvar..
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:46

Hmmm a co řeba TDčka, kolem kterých jedeš 60m a oni tě krásně svítí pro ostatní nebo třeba ELCčko a jemu podobné... Jsi od něj 52m a ty ho nevidíš a on tebe svítí? Jak to chceš zahrát?
I proti Arty můžeš hrát, ale co tobě budu říkat, že?
A že se Arty utopí? Představ si, jak si užívá posádka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 16:51

Kdyz nekde projizdim a rozsvitim se tam, je mi jasny, ze nekde blizko spotter a podle toho se zaridim. Odhadnout, kde ten spotter je, vetsinou nenu zas tak tezky a pak uz je to jenom o tom ho tam odtud dostat nebo ho nasvitit. Cela situace vyresena za par okamziku.

Dobre, tak si teda dame situaci: hraju s medkem, prestreluju se s jinejma tankama. Zacne po me strilet arty na 600m. Jak proti ni mam hrat?
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 17:44

Budeš se pořád hýbat, nesmíš se zastavit na dlouho, ale ty sám to víš...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 18:38

To je jenom zpusob, jak se pokusit vyhnout jeho strelam. Artynaruv mrzkej zivot je v tu chvili porad v bezpeci v rohu mapy, kde on si vesele klika po mape a druhou rukou se pritom stoura v prdeli zatimco ja bojuju proti tanku (tankum) a jeste musim mit strach, aby na me nahodou z nebe nespad granat.
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 18:43

Tak můžeš taky capovat někde v rohu mapy, vzít si špekáčky a spoléhat se, že oni to uhrajou a nemusíš mít na počítači ani jednu ruku....
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 18:51

Typicka hra artynare. A kdyz to nahodou neuhrajou, tak se utopi. Cest vyjimkam.
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 18:52

Jo a jeste jsem zapomnel dodat, ze pritom jednou random vystreli a samozrejme nekoho da za full hp Very Happy
Návrat nahoru Goto down
MSG Protector
Velitel klanu
Velitel klanu
MSG Protector


Poèet pøíspìvkù : 854
Join date : 10. 06. 14

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 18:59

Na artynách mám odehráno hodně, opravdu hodně, ale nikdy se mi žádný blind shoot nepovedl. Nic zadarmo, všechno děsně vydřený.
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? EmptyThu 17 Jul 2014 - 19:06

..Skrúúúžovi to nevysvetľuj, ten si už svoj názor vytvoril a punktum.  pig Twisted Evil 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Patri ARTY do hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Patri ARTY do hry?   Patri ARTY do hry? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Patri ARTY do hry?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoT - Prase/Svině diskusní forum :: Diskuse all in one :: Vseobecná diskuse-
Přejdi na: