WoT - Prase/Svině diskusní forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoT - Prase/Svině diskusní forum

Kdo nechrochtá s námi, chrochtá proti nám...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Odpočívej v pokoji Choceňáku
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptySat 16 Dec 2023 - 14:38 pro Rejnok1

» Diskuse All in one
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptySun 4 Dec 2022 - 14:34 pro bobekPL

» Heatnews - pozvánka
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptySun 13 Mar 2022 - 10:32 pro bobekPL

» Filmove okenko pana Toileta!
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyMon 25 Oct 2021 - 19:34 pro bobekPL

» Kulturní okénko
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyThu 14 Jan 2021 - 15:30 pro bobekPL

» Hry zdarma
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyFri 16 Oct 2020 - 15:49 pro bobekPL

» Inženýr Toilet glosuje aktuální dění!
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyWed 5 Aug 2020 - 17:50 pro bobekPL

» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyThu 16 Jul 2020 - 19:51 pro MSG Protector

» Novinky, akce a zajímavosti z různých zdrojů k WoT
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyTue 14 Apr 2020 - 18:33 pro Rejnok1

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?

Goto down 
4 posters

Co myslite?
Rejboob
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Vote_lcap0%Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Protektor
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Vote_lcap0%Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nejlepsi admin by byl scrooge
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Vote_lcap100%Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Celkem hlasů : 1
 

AutorZpráva
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyThu 9 Jul 2015 - 19:21

Tuhle otazku si bez debat poklada kazdej uzivatel fora. Pokladam si ji i ja, a to od samyho zacatku. Proto jsem se rozhodl ucinit dohadum jednou provzdy konec a pomoci tak i Vam! (vyjadrit se budete moci i v ankete, ale nebudu na to brat zretel :trollface1: )
Pro kvalitni posouzeni toho, kdo je lepsi, jsem vytvoril bodovy system, ktery budu upravovat v prubehu souteze, a proto Vam ho nemuzu prozradit predem. Ale nemejte strach, spravedlivy prubeh souteze je zarucen. Nemuze se stat, ze bych jednomu, nebo druhemu nadrzoval, protoze bych mel toho ci onoho rad. Nemam totiz rad ani jednoho z nich.

Pristupme tedy k samotne soutezi:


- Rejboob forum zalozil, coz mu pricitam k dobru a udeluju mu 15 kladnych bodu, Protektor nezalozil nic, proto 0 bodu
- Rejboob se v zacatcich fora pilne staral o jeho rozvoj (at uz vice ci mene uspesne), za to ma 5 bodu k dobru. Protektor byl v ty dobe pouze moderator, tudiz nemohl moc rozvijet, ale jelikoz byl otravnej moderator, 5 bodu mu odecitam
- Rejboob zakazal slovo, ktery nemuzu napsat a spoustu jeho variaci, za to mu odebiram 10 bodu
- prozatimni skore: Rejboob: 10, Protektor: -5
- Rejboob se snazil ve velkem potirat OT ve vlaknech, kde nemel co delat, za to dostava 10 bodu. Ale jelikoz mi to lezlo na nervy, musim mu 15 bodu odecist. Protektor potiral OT v mnohem mensi mire, tudiz mu 5 bodu pricitam.
- 5 : 0
- Rejboob pridal dva dobry smajliky (+6 bodu) a zaroven 4 spatny (-12 bodu), Protektor pridal dva dobry a dva spatny, takze 0. K tomu je nutno vzit v potaz, ze Rejboob pridal a nechce odebrat smajliky s bilym pozadim, coz znamena, ze 10 bodu odecitam.
- -11 : 0
- Rejboob pridal chatbox (+15 bodu)
- Rejboob mi dvakrat zmenil nic na moje prani (+10 bodu) a dvakrat proti me vuli (pokazdy na ten stejny nick!), tudiz 18 bodu strhavam
- Protektor mi ctyrikrat zmenil nick proti me vuli, odebiram 30 bodu
- skore: -4 : -30
- Rejboob zmenil barvu nazvu u trech topicu na foru, minus 6 bodu

A to je prozatim vse.
Skore se ustalilo na -10 : -30, coz, musim uznat, jsem opravdu necekal. Cekal jsem, ze se vitezem stane Protektor. Nevadi.
Pokud mate pocit, ze jsem neco vynechal nebo na neco zapomnel, nevahejte to bapsat do komentaru.
Predem upozornuju, ze adminovi, kterej mi tohle vlakno smaze, odeberu 1000 bodu :trollface1:

Dekuju Vam za pozornost a tesim se na Vas u dalsi souteze, tentokrat s nazvem "Kdo je nejlepsi prispevatel fora a kdo prispiva nejkvalitnejsim obsahem"!
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyThu 9 Jul 2015 - 19:36

bobekPL napsal:
Tuhle otazku si bez debat poklada kazdej uzivatel fora.
..túto otázku si kladie určite len bobekPL   :PL:

bobekPL napsal:
Pristupme tedy k samotne soutezi:
..toto ma rozosmialo - dávam 5 bodov

bobekPL napsal:
blablabla plus mínus kosínus
..zabudol si - nevďačník - niekto z adminov umožnil funkciu hlasovanie v topiku - odoberám ti  16 bodov

..chcel som dať hlas skrúúúžovi, ale ten tu nie je registrovaný.. Sad  niekam zmizol. Sad
..škoda..
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyThu 9 Jul 2015 - 19:44

Funkci hlasovani umoznil programator phpbb Jolanda Mozna bych za to mel adminum nejaky body odebrat, zvazim to Jolanda
Návrat nahoru Goto down
misazoceli_cz
Vepř
Vepř
misazoceli_cz


Poèet pøíspìvkù : 1581
Join date : 23. 01. 15

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyFri 10 Jul 2015 - 7:44

ty si idiot Very Happy chudáci, maj toho daleko víc na práci než ty,páč tu nevymejšlel takovýhle chobotiny a ty takhle Very Happy doufám,že ti změní nick zase za toto Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyFri 10 Jul 2015 - 7:47

Mne taky dalo praci vytvorit objektivni bodovej system, tak aby nikdo nebyl poskozen Jolanda
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyFri 10 Jul 2015 - 11:32

Zcela mimo hlasování a pořadí:

Dlouho jsem se tak dobře nepobavil a co mě nejvíce těší, že nemám mínus nekonečno, to jsem očekával ihned na začátku a pak další by už byly bezvýznamné věci...

bobku máš za mě +1
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? EmptyFri 10 Jul 2015 - 13:39

..tak som ti to opravil... :trollface2:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?   Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Je lepsi admin Rejboob nebo Protektor?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoT - Prase/Svině diskusní forum :: Diskuse all in one :: Vseobecná diskuse-
Přejdi na: