WoT - Prase/Svině diskusní forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoT - Prase/Svině diskusní forum

Kdo nechrochtá s námi, chrochtá proti nám...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Odpočívej v pokoji Choceňáku
Cromwell-rukověť tomáta EmptySat 16 Dec 2023 - 14:38 pro Rejnok1

» Diskuse All in one
Cromwell-rukověť tomáta EmptySun 4 Dec 2022 - 14:34 pro bobekPL

» Heatnews - pozvánka
Cromwell-rukověť tomáta EmptySun 13 Mar 2022 - 10:32 pro bobekPL

» Filmove okenko pana Toileta!
Cromwell-rukověť tomáta EmptyMon 25 Oct 2021 - 19:34 pro bobekPL

» Kulturní okénko
Cromwell-rukověť tomáta EmptyThu 14 Jan 2021 - 15:30 pro bobekPL

» Hry zdarma
Cromwell-rukověť tomáta EmptyFri 16 Oct 2020 - 15:49 pro bobekPL

» Inženýr Toilet glosuje aktuální dění!
Cromwell-rukověť tomáta EmptyWed 5 Aug 2020 - 17:50 pro bobekPL

» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...
Cromwell-rukověť tomáta EmptyThu 16 Jul 2020 - 19:51 pro MSG Protector

» Novinky, akce a zajímavosti z různých zdrojů k WoT
Cromwell-rukověť tomáta EmptyTue 14 Apr 2020 - 18:33 pro Rejnok1

May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 Cromwell-rukověť tomáta

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
gurp33
Sele
Sele



Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 06. 14

Cromwell-rukověť tomáta Empty
PříspěvekPředmět: Cromwell-rukověť tomáta   Cromwell-rukověť tomáta EmptySat 7 Mar 2015 - 15:59

Můj příběh je následující,
střední tanky nehraju neboť nemá o svých schopnostech žádné iluze,
posledních pár týdnů jsem však(porušuje svaté nařízení Wargamingu)
hrál na druhém rodinném učtu pár středních tanků 5-7 tier (china+sherman+KV-13¨)
a překvapivě se mi dařilo.Pomyslel jsem si tedy, že uzrál už čas a zakoupil jsem znovu
Cromwell (je ve fůlu,dědictví po mém posledním medkovém vzepětí asi před rokem ) Smile

První bitva:druhý top tank,manévroval jsem a spotoval v kopcích-damage 550+vítězství)
dalších 7 bitev:pokaždé zásah do munice+ jednou jsem hořel-damage se pohybovalo okolo 170.
V jednom případě jsem dal 600 neboť mi před dělo v jela T-150.Ale jinak ostuda,ostuda.
Velmi smrtícími protivníky pro mě byly T-34/85,narážel jsem na ně dost pravidelně.

Překvapilo mě také, že jsem byl pokaždé hodně vysoko,2-3 shora,to mě jaksi nutilo tlačit útok a byl jsem masakrován.
Má nálada je zrovna na bodu mrazu,opravdu se Cromwell tak liší od ostatních středních tanků téže třídy ??

Hoďte sem pár rad a doporučení pro mě a další generace. Dík
Návrat nahoru Goto down
matesx13
Podsvinče
Podsvinče
matesx13


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 28. 10. 14

Cromwell-rukověť tomáta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cromwell-rukověť tomáta   Cromwell-rukověť tomáta EmptySat 7 Mar 2015 - 18:28

I kdyz jsi v topu tak ty jsi stredni tank cili podpurne vozidlo v utoku, neni to jak novodobe stredni tanky ze jsi hlavni bitevni tank. Zpocatku chce to drzet se v 2. linii. Drzet si co nejdele hpcka a udelovat souperi postupne poskozeni - neni treba spechat. Jakmile se situace na mape trosku posune -bude mene tanku tak nastava teprve tvuj cas zautoc na soupere z boku nebo mu najed do tylu, snaz se vyuzivat prednosti tanku - schovavej se za nerovnostmi terenu a ukazuj maximalne vez - cromwell krasne zklopi. Vyuzij rychlost pokud nekdo odvede pozornost soupere tak na nej zautoc a klidne ho utocis. Vyhybej se prime konfrontaci s tezkymi tanky, napr. se s nimi neprestreluj nestoji to za ztracena hp, lepsi je si poppojet o kousek dal a zkusit to z vetsi vzdalenosti a nebo pokud nekdo odvede pozornost tak tehdy je tvuj cas. S T-34-85 se taky neprestreluj obecne co ma vyssi alfa dmg tak cromwell neni idealni pro tyto prestrelky leda ze bys mel proti sobe rajcatko. Pokud se ti povede si uchovat hp do tzv. late game tak teprve budes pan, mel bys byt v situaci kdy vetsina souperu je znacne nacnuta a pokud bys mel dost hp tak je muzes po jednom ucinne likvidovat.

Celkove je to jiny styl nez na heavy - ty se hraji na to prestrelovani v urcitem koridoru, u medek se musi trosku zapojit hlava, sledovat sve okoli, spravne vyhodnotit situaci a uderit.

Je to trosku kostrbaty popis ale doufam ze si z toho neco vemes. Sice cromwella nemam v garazi, ale styl medek je v podstate podobny, jen je treba vyuzit prednosti tanku. A docela medkum prichazim na chut.
Návrat nahoru Goto down
tankozroutek
Podsvinče
Podsvinče



Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 08. 14

Cromwell-rukověť tomáta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cromwell-rukověť tomáta   Cromwell-rukověť tomáta EmptySun 8 Mar 2015 - 8:23

zaleží na co to chceš, na randomu si soliter a nastřílíš si z poza buka v odřadu je to vyborný smečkový tank takže kup flašku a zajezdíme
Návrat nahoru Goto down
gurp33
Sele
Sele



Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 06. 14

Cromwell-rukověť tomáta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cromwell-rukověť tomáta   Cromwell-rukověť tomáta EmptySun 8 Mar 2015 - 9:14

tankozroutek napsal:
zaleží na co to chceš, na randomu si soliter a nastřílíš si z poza buka v odřadu je to vyborný smečkový tank takže kup flašku a zajezdíme
a samotný Richelieu klanu Svině,pozdrav pámbu .)


Vypadá to že Cromwell má dost nebezpečnou pověst,nepřítel mě mnohokrát tvrdě pronásleduje a
prostý zběsilý úprk mnohdy nedostačuje.Je zajímavé že třeba s Shermanen stačí zajet za první kopec a protivník vás má na háku.Nevím proč mě to překvapuje když sám si na pošuky s Cromwelly dávám dost pozor Smile
Dost mě sere ta munice,to abych nedostal ani zásah abych o ni nepřišel,druhý na řadě je motor,
měl jsem strach o pásy a podvozek a tak jsem si pořídíl zesílení podvozku a buch... za ty bitvy mi pás nesundali snad ani jednou Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cromwell-rukověť tomáta Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cromwell-rukověť tomáta   Cromwell-rukověť tomáta Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cromwell-rukověť tomáta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoT - Prase/Svině diskusní forum :: Diskuse all in one :: Vseobecná diskuse-
Přejdi na: