WoT - Prase/Svině diskusní forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoT - Prase/Svině diskusní forum

Kdo nechrochtá s námi, chrochtá proti nám...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Odpočívej v pokoji Choceňáku
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 16 Dec 2023 - 14:38 pro Rejnok1

» Diskuse All in one
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 4 Dec 2022 - 14:34 pro bobekPL

» Heatnews - pozvánka
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 13 Mar 2022 - 10:32 pro bobekPL

» Filmove okenko pana Toileta!
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyMon 25 Oct 2021 - 19:34 pro bobekPL

» Kulturní okénko
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyThu 14 Jan 2021 - 15:30 pro bobekPL

» Hry zdarma
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 16 Oct 2020 - 15:49 pro bobekPL

» Inženýr Toilet glosuje aktuální dění!
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyWed 5 Aug 2020 - 17:50 pro bobekPL

» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyThu 16 Jul 2020 - 19:51 pro MSG Protector

» Novinky, akce a zajímavosti z různých zdrojů k WoT
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyTue 14 Apr 2020 - 18:33 pro Rejnok1

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!

Goto down 
+20
b3tL
MSG Protector
haens
Razpusa
medomed
X1376
Steve_Reve
PIGsaurus
bobekPL
tankozroutek
tankozrout-ban
Rejnok1
Rollhoff
TigerPhantom
SoundeluxCZ
Miloš Zeman
DJDavecz
Selway
rocky23balboa
Valetol74
24 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
AutorZpráva
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 5 Sep 2014 - 17:54

Na tomhle foru mi chybi topic, kde bych se moh vyplakat a zanadavat si. A protoze na oficialnim foru do fnukaciho topicu prispivat nechci, zalozim ho zde. Verim, ze se najde vic lidi, kteri zde daji volny prutok svym emocim! Doufam, ze MSG Protectorovi nepridelam moc vrasek na cele.





Takze bych se tady rad vyzpovidal z dnesniho dne.
Na zacatek zminim jedinej hezkej okamzik dneska, a to moment kdy Selnoob bez milosti odprasknul nebohyho AFK Partnera straziciho cervenou caru u baze a braniciho se pred najezdem nepratelskyjo AMX (kupodivu to nebyl rejnoob).
No a ted ten zbytek: Pridu do hry, Zdarsek mi nabizi 7/1 pluton, nabidku prijimam, prizvu i Selnooba a jdeme na to. Hned v prvni bitve byl muj pleckostroj stock centurion odkliknut zasranym jednorukym banditou.To me rozpalilo do bela a v tu chvili jsme to mel vypnout. Neucinil jsem tak. Celej den se nes ve znameni proher, proher a proher. 90% bitev s tierem deset, kde v desitkach v mym teamu sedeli jednooky simpanzi s Parkinsonovou chorobou. Nez jsem s tou svoji pomalou kraksnou nekam dojel, 5 nasich tanku bylo mrtvejch. Myslim, ze nebudu daleko od pravdy kdyz reknu, ze stockovou 7/1 predjizdej i stromy, navic kazdou druhou ranou munice v pici. Frustrovan debilnima porazkama jsem sel hrat na svuj ctrvrtej ucet, kde jsem hned v druhy bitve dostal ban. Takze oper prisel do akce hlavni ucet a uz jsem byl tak nasranej, ze jsem hral jenom OP E-25, u ktery jsem skoncil s trapnym WR 57%. Takze vlastne taky bida s nouzi. Pak jsem se zade vratil na svuj ctvrtej ucet, kde jse si pokazil 100% WR a pak uz jsem to radsi vypnul, coz jsme mel udelat hned na zacatku, kdyz me ten zkurvenej klikac onehitnul.




No a hned je mi lip Smile
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 5 Sep 2014 - 18:31

..dávam voľný prietok svojim emóciám - je mi ťa tak ľúto!!!  Sad daj k dobru štatistiky onehit klikera
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! 2s7fc60
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 5 Sep 2014 - 18:40

Nemam XVM, tudiz neznam statistiky. A seznam arty noobu si nevedu.
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 5 Sep 2014 - 18:43

..daj replay!
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 5 Sep 2014 - 18:46

Za chvili se du ozrat, tak vydrz do zejtra Smile
Návrat nahoru Goto down
Valetol74
Podsvinče
Podsvinče
Valetol74


Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 31. 05. 14
Age : 50
Location : Kladno

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptyFri 5 Sep 2014 - 23:39

To já tě nelituji, vím co to je, kolikrát, než dojedu na pozici dostanu jednu a jdu bydlet. A poslední dobou je to nějak často. Se na ty 3000 v hodnocení nedohrabu. Celej večer se horko těžko dostávám s hodnocením o 50 výš, aby pak po půlnoci stačilo 4-5 posranejch prohrahejch bitev a je to zas dole. Někdo mi to prostě nepřeje. Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 9:34

Sad Sad Sad Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! FP1sQs6
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! RnHDfaU
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 9:43

Každému dle jeho zásluh...

Selway :cool:
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
rocky23balboa
Podsvinče
Podsvinče



Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 31. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 10:25

Fasa topic.... ja ked sa nechcem rozculovat parim hellcata kym este sa da;-)
Vcera co som dal X hru to total vy*ebany MM... no comment.... stacilo,znovu VI....
A minule ma tiez grille odpalil za full a ze sorry mi napisal.... haha
Takze neviem ale cim dalej hra viac a viac dementov, ale neskutocnych... este aj ked mam 70% win.... tak po 3 minutach prehravame 2;8 kuwaa to sa fakt niekedy neda!!
Jedine co zabera a mam odskusane:cata v trojke!! Tak je aspon sanca nieco uhrat....
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 11:18

KV1S - vidím a mířím na IS3 je cca 180m ode mě a najednou se ztratí... Je to normální? Odjedu a on mě vidí a trefuje a já jeho ne...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 11:20

Ano je to normální neni to takovej noob jako ty.
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
Valetol74
Podsvinče
Podsvinče
Valetol74


Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 31. 05. 14
Age : 50
Location : Kladno

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 12:26

No už jsem zvykl, že v této hře je i nemožné možné.
Návrat nahoru Goto down
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 12:36

Ale rejnoob si na to pořád nezvykl už by si na to mohl zvyknout!
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 12:46

Ne nezvykl, pořád si říkám, že by měla logika fungovat i zde... A pořád zjišťuji, že to tak není, ale doufám a věřím, že jednou se ta třeba stane...

Btw. už jste něldo jel na test serveru tu KV85 a KVS na tieru V?

Jinak KVS se z garáže ztratí a musí si ho člověk koupit, posádka z KVS zůstane na KV85...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 13:01

Nezkoušel ale viděl ale jsem rád že ten OP shit nerfnou!
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
Valetol74
Podsvinče
Podsvinče
Valetol74


Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 31. 05. 14
Age : 50
Location : Kladno

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 13:04

Ono u mě je celkem jedno jestli zmizí nebo ne, umím totiž na 20m netrefit z boku.
Ale opravdu nasere to, kdy v okamžiku výstřelu zmizí, pak se objeví na stejném místě a dá mě na první.
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 13:21

..ano ano, je to mimoriadne zvrhlé, keď ti target zmizne v okamihu výstrelu, zameriavač poskočí, aby sa prilepil na najbližší horizont, strela ide "niekam" a target sa znova objaví a - samozrejme - dá ťa z prvej v pohybe, pretože ty nezmizneš.. Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Ae8651
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySat 6 Sep 2014 - 13:23

Pláču, pláču pláču...
Nějak se mi tady nechtěly zobrazit mody ve hře (nastavení) tak jsem chtěl přeinstalovat hru a co se nestalo? Začal se stahovat celý klient, byť jsem ho už stažený měl...
affraid
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Selway
Podsvinče
Podsvinče
Selway


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 05. 14
Age : 44

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:24

PIGsaurus napsal:
Sad Sad Sad Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! FP1sQs6
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! RnHDfaU

Počkej já se fakt, ale netrefil ..... mířil jsem mířil a bum .... vjel si mi tam z ničeho nic.

Tohle se mi stává maximálně jednou za deset let. :trollface:
Návrat nahoru Goto down
Valetol74
Podsvinče
Podsvinče
Valetol74


Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 31. 05. 14
Age : 50
Location : Kladno

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:37

No takhle jsem si počkal na jednoho blba z týmu, sral mě, tak jsem to udělal tak, že mi tam vjel. Stálo mě to teda život, ale nějak mi to nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:49

Valetol74 napsal:
No takhle jsem si počkal na jednoho blba z týmu, sral mě, tak jsem to udělal tak, že mi tam vjel. Stálo mě to teda život, ale nějak mi to nevadilo.
Takže už vim jak to bylo! Sral jsem selwaye a proto mě zabil!
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:51

Selway napsal:
PIGsaurus napsal:
Sad Sad Sad Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! FP1sQs6
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! RnHDfaU

Počkej já se fakt, ale netrefil ..... mířil jsem mířil a bum .... vjel si mi tam z ničeho nic.

Tohle se mi stává maximálně jednou za deset let. :trollface:
Já se snažil objíždět tu is3! S tim že ti tam vjedu si měl počítat! :fire2:
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:53

PIGsaurus napsal:
Valetol74 napsal:
No takhle jsem si počkal na jednoho blba z týmu, sral mě, tak jsem to udělal tak, že mi tam vjel. Stálo mě to teda život, ale nějak mi to nevadilo.
Takže už vim jak to bylo! Sral jsem selwaye a proto mě zabil!

Kdybych te mel zabit pokazdy kdyz me seres, tak by ses nedozil konce zadny hry Jolanda
Návrat nahoru Goto down
PIGsaurus
Ostrostřelec/ Vepř
Ostrostřelec/ Vepř
PIGsaurus


Poèet pøíspìvkù : 1675
Join date : 28. 05. 14

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:55

scrooge napsal:
PIGsaurus napsal:
Valetol74 napsal:
No takhle jsem si počkal na jednoho blba z týmu, sral mě, tak jsem to udělal tak, že mi tam vjel. Stálo mě to teda život, ale nějak mi to nevadilo.
Takže už vim jak to bylo! Sral jsem selwaye a proto mě zabil!

Kdybych te mel zabit pokazdy kdyz me seres, tak by ses nedozil konce zadny hry Jolanda
To já se nedožiju stejně tak je to jedno :duchodce:
Návrat nahoru Goto down
http://www.scroogejenoob.cz
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! EmptySun 7 Sep 2014 - 16:57

A já?
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Sponsored content





Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!   Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Potrebujete se vyplakat? Ucinte tak zde!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 24Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoT - Prase/Svině diskusní forum :: Diskuse all in one :: Vseobecná diskuse-
Přejdi na: