WoT - Prase/Svině diskusní forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WoT - Prase/Svině diskusní forum

Kdo nechrochtá s námi, chrochtá proti nám...
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Poslední téma
» Odpočívej v pokoji Choceňáku
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptySat 16 Dec 2023 - 14:38 pro Rejnok1

» Diskuse All in one
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptySun 4 Dec 2022 - 14:34 pro bobekPL

» Heatnews - pozvánka
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptySun 13 Mar 2022 - 10:32 pro bobekPL

» Filmove okenko pana Toileta!
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyMon 25 Oct 2021 - 19:34 pro bobekPL

» Kulturní okénko
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 14 Jan 2021 - 15:30 pro bobekPL

» Hry zdarma
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyFri 16 Oct 2020 - 15:49 pro bobekPL

» Inženýr Toilet glosuje aktuální dění!
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyWed 5 Aug 2020 - 17:50 pro bobekPL

» Chválíme se - nikdo to za nás neudělá...
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 16 Jul 2020 - 19:51 pro MSG Protector

» Novinky, akce a zajímavosti z různých zdrojů k WoT
Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyTue 14 Apr 2020 - 18:33 pro Rejnok1

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Diskuse k oficiálnímu foru WoT

Goto down 
+30
Karaya12
bobekPL
Stary_Medved
Rollhoff
gurp33
UglyMonkey
tankozrout-ban
DJDavecz
TigerPhantom
Valetol74
Stryc70
blahic123
rocky23balboa
PIGsaurus
gadds
socanek
Targat
medomed
deckerin
romikuscz
Steve_Reve
BURNES
Prasor
SoundeluxCZ
Quickyprd
DrtikolRomi
Selway
Elnorka
chocenak
Rejnok1
34 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorZpráva
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 11:20

Je zajímavé, že mě CE slučuje příspěvky, abych dostal naše vlákno nahoru, když ty příspěvky mají hlavu a patu, ale příspěvek stylu UP tam nechá...


Naposledy upravil Rejnok1 dne Thu 29 May 2014 - 13:10, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
chocenak
Podsvinče
Podsvinče
chocenak


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 28. 05. 14
Location : kupodivu Choceň

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 11:28

No protože je to chudáček, co by jinýho dělal.....  Rolling Eyes 
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 11:47

Zvažuju, že budu nahlašovat všechny příspěvky v náborovém tématu, které se nezmíní o náboru...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Elnorka
Zygota
Zygota
Elnorka


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 28. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:03

Rejnok1 napsal:
Je zajímavé, že mě CE slučuje příspěvky, abych dostal naše vlákno nahoru, když ty příspěvky mají hlavu a patu, ale příspěvek stylu UP tam nechá...
zlucovanie prispevkov je normalna prax na hociktorom fore,  niekde to maju riesene automaticky

pichnem sem aj spravu od CE kde mi vysvetlil preco zmenil postoj k nasemu vlaknu
sprava:

uprimne som cakal ze nieco taketo sa stane skorej

a posledna vec, dufam ze ho nechcete provokovat tak dlho kym nam cele vlakno vymaze
Návrat nahoru Goto down
chocenak
Podsvinče
Podsvinče
chocenak


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 28. 05. 14
Location : kupodivu Choceň

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:18

Pokud máte potřebu nějaké klanové diskuse, tak využijte váš klanový web.

Lock


Toto napsal CE do sekce "Obecná klanová diskuze". Tak kdo je tady za blba?

Ale kdybys byl Elnorka admin, tak bychom asi dopadli stejně  Cool

..... A to nezmiňuju, že nás do tý sekce sám poslal....  lol! 
Návrat nahoru Goto down
Selway
Podsvinče
Podsvinče
Selway


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 05. 14
Age : 44

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:36

Tak poslušně hlásím, že jsem se taky zaregistroval ... uvidíme jak to tu pojede. Smile 
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:44

chocenak napsal:
Pokud máte potřebu nějaké klanové diskuse, tak využijte váš klanový web.

Lock


Toto napsal CE do sekce "Obecná klanová diskuze". Tak kdo je tady za blba?

Ale kdybys byl Elnorka admin, tak bychom asi dopadli stejně  Cool

..... A to nezmiňuju, že nás do tý sekce sám poslal....  lol! 

Přesně tak. Poslal nás tam, já tam založil tema a než jsme tam cokoli udělali tak nám to tam zamkl...
A pak kdo je na hlavu. Nejdříve nás tam pošle a pak to zamkne... Opravdu to má logiku...

A ta jeho zpráva co poslal elnorkovi to je asi kapitola sama pro sebe... Děláme to co ostatní, jen ve větším množství... A najednou to vadí...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Selway
Podsvinče
Podsvinče
Selway


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 05. 14
Age : 44

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:55

Jo chtělo by to udělit funkci náborář jak u PRASAT tak u SVINÍ, aby s tím chudák řitní alpinista (CE) neměl potom morální dilema, když tam bude někdo přispívat.

Když ofiko tak ofiko ....
Návrat nahoru Goto down
DrtikolRomi
Zygota
Zygota
DrtikolRomi


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 14
Age : 48
Location : Pardubice

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:56

Až jsem tady taky.... ne že mi nějakej píčus bude mazat příspěvky!
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:56

Jako myslíš tady nebo tam?
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
DrtikolRomi
Zygota
Zygota
DrtikolRomi


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 14
Age : 48
Location : Pardubice

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 12:59

tam už je to běžná praxe. Co tam napíšu, má životnost pár minut. Takže myslím tady, parybo;-)
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 13:10

Drtikol: Tady je naprostá volnost úplně všude a platí to, co v klanu, tedy nějaká elementární slušnost a dodržování zákonů, jinak vše je v naší režii...

Btw do prefixu youtube dáš celou YT adresu...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Elnorka
Zygota
Zygota
Elnorka


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 28. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 13:11

Rejnok1 napsal:
Děláme to co ostatní, jen ve větším množství... A najednou to vadí...

ako pisal CE, doteraz sme boli na hrane a aj sa riesili klanove veci, ale okolo bolo aj kopec balastu co nikto iny v naborakoch nema (replaye bitiek, kulturne okienko, stazovanie sa na random....., priznam ze aj ja som tam spamoval) - viac ako rok sme v naboraku porusovali pravidla a bolo na dobrej voli modov ze velmi nezasahovali ale dobra vola skoncila

+ doplnim pohlad od cnnk (dalsi mod)
spoiler:

proste sa to posralo, zlata era naboraku na ofiko ere skoncila - treba sa s tym zmierit a zacat to robit ako ostatne klany tj. vlastne forum , a neustalym posielanim prispevkov alebo vyzdihovanim roky starych naborakov ineho klanu problem nevyriesite
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 13:17

elnorka: jako některé věci dokážu pochopit, věřím, že někomu se to může zdát příliš, ok. Nicméně pokud některé klany píší UP UP UP nepřijde mi to jako k věci...

A ano stará temata se vyzdvihují proto, aby byly nahoře i jiní. A je to takový protest nikoli proti moderatorům, ale proti klanům, kterým se to nelíbilo. Nicméně jestli chtějí pozvednout úroveň fora upováním, nemám nic proti tomu. Nahoře budeme pořád, ale místo zábavné diskuse, kam se připojovali i moderátoři a chodili se tam bavit to bude o ničem a myslím, že celé forum pomalu ale jistě půjde do kytek... Hra, a vše co s ní souvisí, má lidi v prvé řadě bavit a ne být svázáno pravidly o ničem...

A jak jsem psal v našem náboráku každý má jiný pohled na kampaň. Někdo ji dělá pasivně jiný aktivně a my ji dělali aktivně a dokázali jsme přilákat spoustu lidí... Leč závist je věc strašná...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
DrtikolRomi
Zygota
Zygota
DrtikolRomi


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 29. 05. 14
Age : 48
Location : Pardubice

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 13:18

Tak já nevím, ale dalo se to vyřešit smazáním těch problémových příspěvků. Navíc jsem si nevšiml, že by tam někdo nadával z prasat/sviní na moderátory. Spíše to byly rozčílené reakce, že mizí příspěvky, plus jsem si všiml Rozzyra, který (bez urážek) napsal, že se mu nelíbí mazání příspěvků... Mě osobně bylo smazán video z Červeného trpaslíka díl inkvizitor. Sice OT, ale nic urážlivého/sprostého.

Takže sorry, jo část příspěvků byla OT, ale i z druhé strany, pokud by ten člověk byl alespoň trochu normální, to šlo řešit v klidu. Ale zřejmě normální není, takže čekal jen na první záminku a tu obdržel formou napichování koček.

Nicméně účel světí prostředky a zřejmě má být forum jen o tom, aby se zde prezentovali skvělé novinky plus ve zpovědnici či diskuzi MM, aby se každý vybrečel. žádné jiné topiky už pomalu nemají žádné modifikace/nové příspěvky.

EDIT: a ten náš náborák byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem do prasat šel. Bylo to prostě něco jiného, než ostatní, bylo vidět, že se bavíme hrou a diskuzí kolem. Tím, že v této podobě končí náborák, tak tím pádem zapadneme do průměru = šedi (myšleno obecně topic náboráku na fóru)
Návrat nahoru Goto down
Quickyprd
Podsvinče
Podsvinče
Quickyprd


Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 28. 05. 14
Age : 39
Location : Jilemnice

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 13:40

Srát na ně, má malý péro a honí si Ego na virtuálních postavičkách....
Návrat nahoru Goto down
SoundeluxCZ
Podsvinče
Podsvinče
SoundeluxCZ


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 29. 05. 14
Age : 47
Location : Praha

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 14:35

Hlásím se do služby, čunata........... a Zagor(ka)Evil má malý péro, že ani nenníííí vidět.


a né, že to rejnoku smažeš Smile)))))))

a večer mě snad vemete do prasatek i ve WT-čku. Ten debil mě normálně donutil si to zahrát, a docela dobrý. Budu to tedy střídat.


Naposledy upravil SoundeluxCZ dne Fri 30 May 2014 - 7:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 14:40

Já ho mám velký a nepotřebuju náhražky  pig 

Vítej doma...
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
Rejnok1
Nástěnkář
Nástěnkář
Rejnok1


Poèet pøíspìvkù : 4008
Join date : 28. 05. 14
Location : Forum&WoT

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 15:33

Tohle jsem ted vložil do oficiálního fora, tak jsem zvědav jestli to smaže nebo se k tomu postaví jako chlap:

citace :
2 Clear Evil: Nemělo by se všem měřit stejným metrem? Ty sám jsi říkal, že budeš všem měřit stejným metrem, neříkal? A najednou u nás se maže všechno a jinde to zůstává. \Chtělo by to se trošku zamyslet a nechat těch naschválů, protože jinak se to celé může vyhrotit a to je věc, kterou i myslím nikdo nechce.  Myslím, že mohu říct za více lidí, že se chodí na forum hlavně bavit a pokud se to tady povede tak striktně, že v náboru bude povolen jen suchý nábor, tak veškerá kreativita zanikne a všude bude jen suché nabíráme nabíráme nabíráme...  My v klanu se setkáváme s tím, že nás lidi ve hře zdraví a chtějí k nám právě kvůli tomu, že četli náš náborák. Jinými slovy náborové vlákno bez diskuse o klanu je o ničem.  Není čas na to začít být zase normální? Nábor je právě o tom přilákat hráče a to se Prasatům celou dobu dařilo. není na čase zakopat Modovskou sekyru a začít se chovat normálně?  Nikdo přece nechce, aby se forum stalo nudným a nic neříkajícím...  A záměrně to píšu sem, protože tohle se dle mého názoru náboru týká..."

Tak uvidíme....
Návrat nahoru Goto down
https://prase-svine.forumczech.com
chocenak
Podsvinče
Podsvinče
chocenak


Poèet pøíspìvkù : 203
Join date : 28. 05. 14
Location : kupodivu Choceň

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 15:58

Právě taky stahuju WT-čko. Snad mi to půjde.... tam jsou taky prasata?  pig 
Návrat nahoru Goto down
Prasor
Zygota
Zygota
Prasor


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 29. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 16:15

Nazdar Prasáci,
 tak jem tady taky.  alien 

chocenak napsal:
Právě taky stahuju WT-čko. Snad mi to půjde.... tam jsou taky prasata?  pig 

forum.warthunder.com/index.php?/topic/32407-prase-prase/
Návrat nahoru Goto down
BURNES
Podsvinče
Podsvinče
BURNES


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 29. 05. 14

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 16:42

CHROCHT PJASÁTKA tak jsem tady také
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 16:48

SoundeluxCZ napsal:
MagorEvil



Tenhle nick jsem mu vymyslel ja, nechtel by sis vymyslet nakej svuj? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bobekPL
Kanec
Kanec
bobekPL


Poèet pøíspìvkù : 8752
Join date : 29. 05. 14
Age : 107
Location : Prdel

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 16:50

Rejnok1 napsal:
Já ho mám velký a nepotřebuju náhražky  pig 

Ja ho mam maly, a proto jsem si koupil Fiat 500, aby si holky myslely, ze ho mam velky.  geek 
Návrat nahoru Goto down
Steve_Reve
Vepř
Vepř
Steve_Reve


Poèet pøíspìvkù : 1755
Join date : 29. 05. 14
Age : 59

Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT EmptyThu 29 May 2014 - 17:48

..už som to písal na našom webe v "chcete něco říct" (skrátene)
..mne ČíročistéZlo vymazal.. ..príspevok, kde som len kopíroval náborák, už sa neodvažujem ani napísať do vlákna, lebo ma zmazne, len čo uvidí, kto písal..
Mimochodom, už máme sledované aj toto tu (myslene "chcete něco říct") , samozrejme, veeeeľmi korektne, len aby sme vedeli, že VeľkýBrat všetko vidí...
tu mal byť link, ALE - New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
..tuto bol na nás aj link, dokonca Mr. E-ledvaj sa kasal, že, to má aj odfotené, keby sme chceli zmazať, ako nadávame na moderátorov..
Rozmýšľam, že predsa len ešte do vlákna niečo napíšem, ale to už musí byť, aby to za ten ban stálo.. :DDD
..tak už je to vymazané, že nás sledujú...
..ako keby to ani nebolo..
..že som si to neodfotil..
..nemáte niekto "nevysypanú" cache?
tu mal byť link, ALE - New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Diskuse k oficiálnímu foru WoT   Diskuse k oficiálnímu foru WoT Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Diskuse k oficiálnímu foru WoT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 25Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one
» Diskuse All in one

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoT - Prase/Svině diskusní forum :: Diskuse all in one :: Vseobecná diskuse-
Přejdi na: